Kastrace koček

Vzhledem k situaci v problematice toulavých koček v ČR, jsme se rozhodli přistoupit k preventivnímu opatření v podobě integrace kastračního programu v naší obci. Program cílí na prevenci formou osvěty, ale také nabízí řešení v podobě kastrací.

Obec bude přispívat na náklady spojené s kastracemi prokazatelně toulavých koček (100% ceny kastrace do výše 1000,-) a udělovat motivační příspěvek na kočky domácí (50% ceny kastrace do výše 500,-).

Podmínkou příspěvku je vyplněná žádost na webu www.obcekastruji.cz (přes některého z partnerských veterinářů), který provozuje organizace KasProCats - kastrační program, z.s., jenž pro obec tuto službu zaštiťuje.

Pro komplexní informace můžete také navštívit stránku www.kasprocats.cz, kde se dozvíte veškeré odborné informace na téma toulavých koček a kastrací. Rovněž můžete využít telefonický kontakt, na kterém vám budou zodpovězeny všechny vaše dotazy: 776 192 783

O kastraci můžete požádat zde: www.obcekastruji.cz

Luboš Kristek
koordinátor projektu